Nechte se obklíčit řekou...

Vychutnejte si historickou atmosféru místa obklopeni krásnou přírodou...

Klášterní dvůr Temechov byl postaven roku 1854 na místě původního barokního hospodářského dvora. Nechal jej postavit Alois Růžička -  opat Premonstrátského kláštera v Želivi. Dvůr sloužil jako nejvýznamější dvůr kláštera až do konce 40. let, kdy byl zabaven komunisty a od té doby chátral. Nyní prochází kompletní rekonstrukcí s cílem zpřístupnit jej veřejnosti.

Udělejte z vaší akce výjimečnou jejím umístěním do našeho dvora v srdci Vysočiny uprostřed krásné přírody s nádhernými výhledy do krajiny na všechny strany. Klášterní Dvůr Temechov se nachází na kopci a je obklíčen vodní nádrží Trnávka a řekou Želivkou. Je to místo, kde opravdu dávají lišky dobrou noc a kde tma je tmou. Náš dvůr vám nabízí dostatek soukromí a prostoru a je také dobře dostupný, ale přitom na samotě. Výhodou je velká variabilita využití. Akci si lze uzpůsobit dle svých představ. Místo je vhodné pro pořádání svateb, oslav, team-buildingů či jiných podobných akcí v krásné lokalitě uprostřed Vysočiny. Výhodou je také neomezená možnost parkování. Nabízíme možnost ubytování v nových apartmánech s vlastní kuchyní a sociálním zázemím. V případě potřeby lze postavit stanové městečko ve stínu mezi stromy nebo na louce za dvorem. Je zde i prostor pro karavany a obytné vozy. V případě potřeby jsme schopni nabídnout pomoc s přípravou vaší akce, případně vás propojit se správnými lidmi pro pořádání akce ať už se to bude týkat cateringu, fotografa, květin, aparatury, apod.  

Temechov se nachází 1 km na jihozápad od Želiva na spojnici mezi obcemi Želiv, Červená Řečice a Křelovice. Je velmi dobře dostupný i z dálnice D1 - ze sjezdu na 90. km v obou směrech je to 12 km ze sjezdu na 75. km u Hořic směr Brno je to také 12 km - tzn., že z Prahy i Brna jste do hodiny na místě.