Nabídka apartmánů:

Apartmán 1

Apartmán 1

Apartmán se skládá z hlavní obytné místnosti s rozkládací pohovkou a manželského lůžka v patře. Součástí je vybavená kuchyň a oddělená předsíň s úložnými prostory. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a WC.

Apartmán 2

Apartmán 2

Apartmán se skládá z hlavní obytné místnosti s rozkládací pohovkou, ze samostatné ložnice s manželskou postelí a manželského lůžka v patře. Součástí je kuchyň a oddělená předsíň s úložnými prostory. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a WC.

Apartmán 3

Apartmán 3

Apartmán se skládá z hlavní obytné místnosti, ze dvou samostatných ložnic s manželskými postelemi a dvou manželských lůžek v patře. Součástí je kuchyň a oddělená předsíň s úložnými prostory. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a WC.

Apartmán 4

Apartmán 4

Apartmán se skládá z hlavní obytné místnosti s rozkládací pohovkou, samostatnou ložnicí a patrem s manželským lůžkem. Součástí je kuchyň a oddělená předsíň s úložnými prostory. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a WC.

APARTMÁNY TEMECHOV

Nově zrekonstruované stylové apartmány v atraktivní lokalitě u Želiva. Ubytování na Temechově je v dochozí vzdálenosti cca 1km od Želivského kláštera.

Apartmány jsou v podkroví hlavní budovy dvora a nabízejí pohodlí a krásné výhledy. 

V každém naleznete dost prostoru, spaní na galerii, vlastní kuchyni a sociální zařízení. 

Apartmány jsou přímo ve dvoře. 

K dispozici je 5 apartmánů (1 novomanželský v přízemí, 1x 4 osoby, 2x 6 osob, 1x 8 osob).